NASZE AKTUALNE OFERTY

Przedstawiciel handlowy

Opis stanowiska:

  • nawiązywanie kontaktów handlowych z nowymi klientami
  • utrzymywanie trwałych i pozytywnych relacji z klientami firmy
  • administracja pracy zgodnie z wytycznymi pracodawcy (raportowanie pracy)
  • realizacja planów sprzedażowych

Wymagania:

  • dobra prezencja, zainteresowania związane z modą i biżuterią, pewność siebie, komunikatywność
  • zaangażowanie, uczciwość i chęć do pracy
  • umiejętność organizacji czasu pracy oraz samodzielność
  • umiejętność budowania relacji z klientami
  • orientacja na działanie
  • minimum 4 dni w tygodniu w bezpośrednim kontakcie z klientem na terenie calego kraju

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia uzależniona od wyników pracy)
  • umowę o pracę na pełen etat
  • narzędzia umożliwiające wykonywanie pracy (samochód, telefon służbowy, laptop)

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zarówno obecnej, jak i przyszłej, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres praca@florenzocastello.pl.